V prípade záujmu o inštaláciu a montáž plynového kotla nás kontaktujte na čísle 0903 442 505 alebo vyplnením kontaktného formulára.

Kontaktujte nás

Inštalácia a montáž plynového kotla

Vykurovaciu techniku vám dovezie, nainštaluje a uvedie do prevádzky skúsený servisný technik. V prípade výmeny starého kotla za nový vám starý demontujeme, odvezieme a ekologicky zlikvidujeme.

Náš tím je tvorený profesionálmi, ktorí svoju prácu vykonávajú spoľahlivo a ochotne.

Radi vám pri výbere poradíme. Ponúkame aj vypracovanie návrhov vášho vykurovacieho systému. Vychádzame pritom z dlhoročných skúseností a hľadáme pre vás to najvhodnejšie riešenie. Zohľadňujeme pritom viacero parametrov od vašich potrieb, požiadaviek, úspory energií, ekologických opatrení či najnovších trendov v tejto oblasti.

Naša ponuka je široká veľkým výkonovým rozpätím kotlov, takže dokážeme uspokojiť rôznorodú klientelu a jej potreby vykurovania väčších i menších priestorov (od 10 kW kotlov až po kaskádové kotolne s výkonom aj niekoľko stoviek kW).

V čom spočíva výhoda výmeny starého kotla za nový?

  • nižšia spotreba spojená s vyššou účinnosťou,
  • vďaka použitým kvalitným materiálom je životnosť kotla dlhá,
  • máte možnosť prispôsobenia vykurovania vašim potrebám a zvolenia správnej kombinácie s ďalšími spôsobmi vykurovania,
  • používanie býva často pohodlnejšie ako pri starých vykurovacích zariadeniach,
  • novodobé technológie sú úspornejšie a ekologickejšie.

V prípade záujmu o inštaláciu a montáž plynového kotla nás kontaktujte na čísle 0903 442 505 alebo vyplnením kontaktného formulára.

Kontaktujte nás